Loreta Golf Club Pyšely – 18 jamkové hřiště nedaleko Prahy

Loreta Golf Club Pyšely
Loreta Golf Club Pyšely

Loreta Golf Club Pyšely se nachází nedaleko města Benešov. Golfové hřiště Loreta Pyšely je citlivě zasazeno do krajiny Posázaví a díky svému autorovi Keithnu Prestonovi, který golfové hřiště navrhoval a celou stavbu osobně dozoroval patří mezi velice známé a hojně navštěvované hřiště. Golf Club Loreta Pyšely je 18 jamkové hřiště s parem 72. Architekt Keithn Preston navrhoval i další známá česká golfová hřiště jako například Albatross a Libereckou Ypsilonku. Jelikož se podařilo architektovi využít místní členitou krajinu, vzrostlé stomy, zachovat mnohé remízky, hřiště půjsobý osobitým dojmem. Golfové hriště je navrženo, aby bylo hratelné i pro golfisty s vyšším handikapem a zárověň z mistrovských odpališť budilo respekt náročného sportovního hriště.

Co v golfovém areálu Loreta Pyšely naleznete?

V zázemí Club House naleznete prostornou restauraci s velikou terasou ze které je pohled na 9 a 18 jamku tohoto golfového hriště. Klubové prostory nabízí menší Pro shop, kde si hráči mohou zakoupit golfové vybavení a doplňky. Venkovní Driving range splňuje dostatečnou velikostí trénink i pro ty nejnáročnější golfisty. Hned vedle Driving range se nachází cvičný putting green a short game area. Loreta Golf Pyšely tedy představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí.

Dostupnost golfového resortu

Golfové hřiště Golf Club Loreta Pyšely se nachází přibližně 25 kilometrů od Prahy směrem po dálnici D1 na Brno. Ve středněhustém provozu je dostupnost snadná a trvá necelých 35 minut z Prahy. Golfisté se tedy mají na co těšit, neboť hřiště oplývá krásnou přírodou, výhledy a lákavou nabídkou příjemně stráveného času na golfu.

Nejhledanější golfové hřiště v Praze – Golf Resort Black Bridge

Restaurace Golf Club Loreta Pyšely

Golfové hřiště má skvělou restauraci oceněnou značkou Golf Digest roku 2015, 2016 a 2017. Golfový resort dbá na dodržování fresh a přípravě jídel z čerstvých surovin. Po dobré hře si mohou tak golfisté pochutnat na dobrém jídle, které restaurace vaří se srdcem. Příjemná a pohodová atmosféra, která vládne zázemím a restaurací vám zlepší vaši relaxaci po vyhrané jamkovce nebo golfové tour. Restaurace sází a zakládá si na receptech starých českých babiček v kombinaci s moderní celosvětovou kuchyní. Nápojový lístek nabízí mnoho dobrých vín a čepované pivečko. Domácí limonády přijdou vhod každému návštěvníkovi golfového hriště Golf Club Loreta Pyšely.

Ubytování a hotel

Hotel Loreta je umístěn v Club Housu přímo v podkroví. Poskytuje tak velice krásné pohledy na golfové hřiště a jeho okolní přírodu. Posázaví nabízí panoramatické pohledy, které především poránu přijdou vhod každému milovníkovi přírody. V hotelu se nachází 24 lůžek v osmi dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Hotel nabízí jak ubytování pro rodiny nebo golfisty, tak i pro firmy, které mohou využít firemní pobytové akce. V pokojích se nachází televize, wifi a klimatizace. Součástí ubytování v hotelu je i vlastní parkovací místo.

Zdroj obrázků a autor fotografií : Golf Club Loreta Pyšely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit