Webový portál Golfero.cz pro každého golfistu

Dne 1.5 byla spuštěna první verze golfového portálu Golfero.cz. Portál je určen pro začínající i pokročilé golfisty. Cílem golfového portálu je sjednocení informací z golfového prostředí na jedno místo na internetu.

Golfová hřiště v České republice a na Slovensku

Portál přináší přehledné řazení golfových resortů a hřišť napříč celou ČR a Slovenskem. Naleznete zde detailní informace o golfových hřištích, včetně rozsáhlých fotogalerií, aktuálních cenách Green Fee až po hodnocení jednotlivých resortů. Nedílnou součástí detailních vizitek jsou akce a události pořádané v každém golfovém resortu. V sekci “v okolí” naleznete přehledně další možnosti jako jsou například ubytování nebo restaurace v resortu nebo jejich blízkém okolí. Chystáte se tedy za golfem, na portále naleznete vše na jednom místě, tak aby pro Vás plánování golfových zážitků bylo co nejpříjemnější.

Golfový trenéři

Chcete-li se zlepšit v golfu doporučujeme využít sekci “golfový trenéři”, ve které naleznete celou řadu golfových trenérů po celé ČR a SK. Portál nabízí především trenéry golfu s certifikací Teaching PRO, tj budete vždy v dobrých rukou a váš handicap může jít vzhůru.

Golfová asistentka

Portál připravuje zcela revoluční a unikátní službu, která se nazývá golfová asistentka. Pomocí tohoto nástroje Vám portál Golfero.cz nabízí úsporu času skrze call centrum, které pomáhá řešit úkoly, které nestíháte nebo nebo na ně nemáte zrovna náladu. Služba je sice placená, ale v ČR si již začíná nacházet první desítky golfových zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit