Proč golfové pojištění GOLFPLAN.cz? Jak si ho můžete jednoduše online sjednat?

Ať už hrajete jakoukoli úroveň golfu, je zapotřebí si uvědomit, že s tímto sportem je spojena celá řada možných rizik. Mezi ně může patřit například nepřesné střelení golfového míčku, který někoho náhodně zraní nebo někdo může zranit vás. V dalších případech může někdo poškodit nebo v horším případě odcizit vaše golfové vybavení ať už se jedná o golfové hole, bag nebo i golfový vozík. Jak sami dobře víte, golfové vybavení není levnou záležitostí a může dosahovat desítek tisíc korun, ale i řádů nižších stovek tisíc.

Proč je golfové pojištění nutností?

Každý golfista potřebuje golfové pojištění. Nezáleží na tom, jak dobrá je vaše hra nebo jak jste opatrní, hrát golf vždy přináší riziko nehody nebo možné zdravotní či finanční újmy. Zamyslete se tedy sami, zdali chcete riskovat nebo v klidu díky speciální ochraně golfového pojištění mít skutečný klid v každém okamžiku, kdy vstoupíte na jakékoli hřiště!

Odpovědnost za způsobenou škodu při golfu

Obecně je každý hráč golfu plně odpovědný, pokud jeho nepřesné střelení míčku (nebo dokonce hole) zasáhne někoho jiného a tím mu způsobí menší či závažné zranění. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou na golfu slouží pro vaše krytí, pokud způsobíte zranění jinému golfistovi nebo poškodíte něčí majetek. Při hraní golfu je tedy zcela nezbytné být řádně pojištěn/a a mít tato veškerá možná rizika, které při hře mohou vzniknout, pojištěna. Součástí kvalitního golfového pojištění je také osobní úrazové pojištění, které chrání vaše vlastní blaho až do výše 1.500.000.- Kč, pokud by jste se při hraní golfu vážně zranili.

Poškození nebo krádež bagu i golfových holí

Pojištění golfového vybavení znamená, že vaše hole, bag a další příslušenství mohou být vyměněny, pokud dojde k jejich poškození, ztrátě nebo odcizení. Při průměrných nákladech na zakoupení sady golfových holí včetně bagu, GPS a golfového oblečení v hodnotě přesahující částku 80.000 Kč je možná překvapivé, že většina golfistů vůbec nemá odpovídající golfové pojištění adekvátní ceně jejich golfového vybavení, zejména když golfové kluby často nejsou vůbec kryty pojištěním proti krádeži.

Jak je to s krádeží nebo poškozením golfového vozíku?

Jak již bylo výše zmíněno, kvalitní golfové pojištění kryje i poškození, ztrátu nebo odcizení golfového vozíku v různých cenových rozmezí. Pojištění golfového vozíku “ať ručního nebo s elektrickým pohonem” je možné nastavit na částku 20.000 Kč, 60.000 Kč až do 100.000 Kč. Zamyslete se opět tedy zdali si můžete v případě odcizení, ztráty nebo poškození vašeho vozíku dovolit tuto částku zaplatit znovu. Díky golfovému pojištění bude vaše vybavení i vozík chráněn proti odcizení, ztrátě i poškození. A “pozor” pokud nejsou starší 3 let, dostanete od pojišťovny Golfplan.cz vybavení zcela nové.

Jaké další věci, kryje kvalitní golfové pojištění od GOLFPLAN.cz?

  • Náhradní golfové vybavení – jestliže hrajete turnaj a potřebujete zapůjčit náhradní soupravu golfových holí v případě jejich ztráty nebo krádeže až do výše 6.000 Kč.
  • Hole in One – jestliže budete mít skutečně štěstí a vyjde hole in one, zaplatíme váš účet v baru do výše 6.000 Kč.
  • Proplacení členství – jestliže nemůžete hrát golf v důsledku nehody na golfovém hřišti, proplatíme vám poplatek za členství ve vašem golfovém klubu až do výše 30.000 Kč.
  • Celosvětové pokrytí – jestliže se vydáte hrát golf do zahraničí, naše golfové pojištění vás bude chránit v zahraničí stejně jako v České republice.
  • Pojištění pro případ hospitalizace – budete-li muset být léčeni v nemocnici v důsledku zranění utrpěného při hraní golfu nebo návštěvě golfové akce, golfové pojištění GOLFPLAN Vám poskytne příspěvky ve výši 600 Kč denně na hospitalizaci.
  • Náhrada startovného na golfovém turnaji – Pokud nejste v důsledku úrazu nebo nemoci, ke kterému dojde ve 14 dnech před zahájením turnaje, fyzicky schopný(á) na turnaj nastoupit, golfové pojištění GOLFPLAN Vám poskytne pojistné plnění ve formě startovného na tento turnaj až do výše 6.000 Kč, dle vybrané varianty pojištění!

Jak získat jednoduše a online golfové pojištění GOLFPLAN?

Nejjednodušší cestou je sjednání online přímo na webových stránkách GOLFPLAN – www.golfplan.cz . Online sjednání vám nezabere déle jak 2 minuty vašeho času a můžete jednoduše zaplatit kartou. Po řádném zaplacení obdržíte potřebné dokumenty o vašem aktivním golfovém pojištění na váš email a můžete v klidu, bez jakéhokoliv stresu hrát golf po celém světě v libovolném množství a intenzitě.

V jakých zemích golfové pojištění GOLFPLAN nabízí?

Golfové pojištění neustále narůstá na oblibě a s ním i růst GOLFPLANU do dalších zemí v Evropě. Dle písemného vyjádření vedení GOLFPLAN by do roku 2022 měl působit ve více než 28 zemích EU s pokrytím až 5.200.000 golfistů a portfoliem větším než 21,64%.

Mohlo by se Vám líbit