Golf Resort Black Bridge – Skvělé golfové hřiště v Praze

Golf resort Black Bridge v Praze
Golfové hriště Black Bridge

Golf Resort Black Bridge je 5 hvězdičkový golfový resort. Golfové hřiště nabízí krásných 18 jamek s parem 72 o maximální délce 6.190 metrů z bílých odpališť. Golfový Resort se nachází na východním okraji Prahy 9 (v lokalitě Černý Most – Dolní Počernice) a je skvěle dostupný z centra města. Nesmírnou výhodou oproti jiným Golfovým resortům Black Bridge nabízí v možnosti celoroční hry.

Výhody golfového resortu Black Bridge

Golfový resort nabízí pro všechny golfové hráče moderní zázemí. Nově postavená moderní budova (Club House) nabízí skvělou restauraci, kde naleznete mnoho exklusivních jídel za relativně adekvátní cenu. Součástí Club House jsou také veliké a prostorné šatny a dva golfové Indoor simulátory. Pro venkovní hru je možnost zapůjčit elektrické vozíky Jucad, nebo golfové Buggy. Golf Resort Black Bridge pro rodiče nabízí možnost hlídání dětí a dětský koutek.

Moderní tréninkové zázemí Driving range

Pro váš golfový trénink hriště nabízí Driving range s 12 krytými a vyhřívanými odpališti. Dalších 14 odpališť se nabízí v horním patře, kde mohou hráči trénovat z podložky a na levé straně Driving range se nachází 12 zatravněných odpališť. Před Driving range se nachází několik tréninkových ploch pro chipping a putting. Golfové hriště nabízí 3 jamkovou akademii, kde si hráči mohou vypilovat svou krátkou hru.

Řekli o Black Bridge…

Nejlepší golfové hřiště v Praze a okolí. Ráda tam trénuji mezi turnaji, protože to mám kousek z centra města a navíc mi greenkeepeři vždy připraví cvičné greeny na požadovanou rychlost. I když je Black Bridge mladý resort, hřiště je pokaždé skvěle připravené a hra na něm mě hodně baví.“

Klára Spilková, nejlepší česká golfistka a hráčka Ladies European Tour


Ubytování na Golfovém hřišti

Black Bridge Golf Resort nabízí moderní a útulné apartmány. Pro příjemný komfort v každém z apartmánů naleznete prosluněnou terasu a prostorné pokoje. Vozidlo nebo golfové vybavení si hráči mohou uložit do garáže. Součástí každého aparatmánu nechybí ani satelit, wifi nebo klimatizace.

Zdroj obrázků a autor fotografií : Black Bridge Golf Resort

Restaurace Black Bridge Golf Resort

Součástí golfového hriště je skvelá restaurace, který se pyšní oceněním v roce 2015 a 2016 – Nejlepší golfová restaurace v České republice a na Slovensku. V restauraci vám připraví speciality a pokrmy z nejznámějších golfových resortů světa, naleznete zde šikorou a pestrou nabídku vín a v létě je mohou hráči využít letního grilování na terase restaurace s výhledem na krásnou 18 tou jamku golfového hřiště.

Nezapomeňte si přečíst jak můžete začít s golfem již za pár tisíc.

Golfové turnaje na hřišti Black Bridge

Na sezónu 2019 pro hráče management golfového hřiště přichystal následující turnaje a golfové akce.

  1. Cool Golf Tour – hraje se střídavě sobota a neděle
  2. Ladies Days – tour určená pro dámy se skládá z 5 turnajů
  3. Prague Senior Golf Tour – nová tour ve spolupráci s dalšími hřišti pro seniory
  4. Mini Myš – devítková tour určená dětem
  5. Hednikepové dny – každé úterý mohou hráči pravidelně pokoušet svůj HCP
1 Komentář
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit