Sledujte instagram těchto maminek! Vyplatí se vám to. Inspirují, pobaví i potěší

Většina matek je na sociálních sítích aktivních, a výjimkou není ani Instagram. Pokud hledáte inspirativní matky, nad účtem kterých se pobavíte, ale i poučíte a nadchnete, tyto splní svůj účel.

Chrissi Teigen

Pokud chcete vidět skutečně rozkošné fotky dvou malých sourozenců, zavítejte na Instagram modelky Chrissy Teigen. Chlapeček a holčička, které má se zpěvákem John Legend, jsou focení v přirozených, avšak nesmírně roztomilých fotkách. Chrissy si mateřství užívá, co je na ní účtu vidět. Mimo krásných rodinných fotek tam najdete i chutné recepty, které Chrissy vytváří sama. Vypadají skvěle, a určitě chutnají ještě lépe.

Chrissy Teigen je jedna z mála, kdo otevřeně mluvil o poporodní depresí. Být matkou je podle ní ta nejkrásnější věc, jaká se jí mohla stát, avšak připomíná, abychom nezavíraly oči před problémy, které mateřství přináší.

View this post on Instagram

grossssssssss, mommmmm

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

ALEXA PENAVEGA

Alexa Vegu si možná pamatujete z filmu Spy Kids, ve kterém hrála hlavní dětskou roli, špionku Carmen. Za svůj život si prošla mnoha přešlapy a obtížemi; trpěla poruchou příjmu potravy a její první manželství skončilo rozvodem. Nakonec se obrátila k Bohu a Biblí, pomocí kterých našla harmonii, lásku, odpuštění a správný směr. Jejím životním partnerem se stal Carlos Pena, hvězda Big Time Rush. Lásku zpečetili svatbou a úctu k sobě spojením obou měn – PenaVega.

Proč byste měli sledovat její Instagram? Alexa je oddaná a milující matka, pro kterou je rodina důležitější než cokoliv jiného. Na prvním místě je však víra, ke které se obrací v náročných časech mateřství. Otevřeně hovoří o tom, co jako matka prožívá, jako jedna z mála do detailů popisuje průběh porodu, a snaží se být lepším člověkem.

Uvědomuje si, že ona s manželem tvoří pilíře rodiny, proto pracují hlavně na svém vztahu, aby byl plný lásky a respektu. Pro své dva syny chtějí to nejlepší, proto se přestěhovali na ostrov Maui, kde mají svobodu, čerstvý vzduch a volnost. Její účet je plný pokory, lásky, rodiny a zamyšlení se nad bariérami, které nás omezují v tom, být lepším člověkem.

KRISTEN BELL

Kristen Bell si možná pamatujete jako Veronica Mars, nejnovější propůjčila hlas princezně Anne z Ledového království. Mateřství bere s neskutečným humorem, slavné jsou její videa ze série Momsplaining, které najdete na ellentube.com. V nich najdete rady a vtipné scénky, kterými chce podpořit všechny matky, aby si pomáhali.

Instagram je souhrn její práce, ale i rodinky. Na účtu najdete vtipné videa, ve kterých se na nic nehraje, ale ukazuje svou přirozenost a reálný život matky. Navíc podporuje ženy v tom, aby otevřeně hovořili o duševních potížích a neváhali vyhledat pomoc při poporodní depresí, nebo vnitřních bojích během mateřství.

View this post on Instagram

🎃🎃🍊 (Jammies @happyhannas)

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

PINK

Písně zpěvačky Pink si Notiu nejedna z nás. Její síla, energie, osobitost a nebojácnost se projevuje i ve výchově dvou dětí. Pink se netváří, že její manželství bylo vždy dokonalé a bezproblémové, přesto se snaží na něm neustále pracovat a dětem dopřát dětství, jaké si zaslouží.

Její instagramový účet je plný dech beroucích fotek vystoupení, ukazující skvělou formu a ženskou sílu, a krásných rodinných chvil. Otevřeně bojuje proti nenávisti na internetu, lidi vyzývá, aby zkusili alespoň jeden den nepsat negativní komentáře. Podporuje ženy, aby se nesnažili zapadnout do tabulek, ale měli přesně takovou váhu, v jaké se cítí nejlépe (zdraví je však na prvním místě).

Za srdce vás chytí nejen rozkošné fotky jejích dětí, ale i laskavost a přirozenost, s jakou podporuje jejich originalitu a odvahu, aby se nebáli být odlišné a samy sebou. Pink je skutečně oddaná a milující matka, která vychovává děti k laskavosti, slušnosti ale i bojovnosti za své hodnoty.

View this post on Instagram

That is how you do a red carpet

A post shared by P!NK (@pink) on

HILARY DUFF

Zpěvačka a herečka Hilary Duff je jednou z mála dětských hvězd, kterou nedoprovázely skandály. Začínala v dětské show Lizzie McGuire, a na rozdíl od jiných dětských hvězd jako Miley Cyrus, Britney Spears nebo Demi Lovato nemá za sebou drogovou, alkoholovou ani skandální historii. Naopak vychovala dvě děti, nedávno se vydala za svého dlouholetého partnera a finančně podporuje nejen dětské charity, ale i oběti hurikánů.

Hilary se netají tím, že jí trvalo zhruba rok, dokud shodila poporodní kila. Pestrou stravou a cvičením se jí to podařilo, co chválí nutriční terapeuti. Své druhé dítě porodila doma ve vodě, její Instagram je plný fotek, které ukazují mateřství v pravém světle – například zkažené fotky, když se chce rodina vyfotit u vánočního stromečku. Na nic se nehraje, a své děti ukazuje v reálném světle jako bláznivé a neposedné, čemuž nasvědčují i všechny jejich fotky.

View this post on Instagram

Truly sad this day went by so quickly.

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

KATE HUDSON

Říká se, že dokonalost neexistuje, avšak herečka Kate Hudson má k ní velmi blízko. Je všestranně talentovaná, umí hrát, tančit i zpívat – a jak můžeme vidět, i zvládat mateřství a tvořit vlastní značku oblečení.

Kateinou Instagram je skutečně inspirativní; její krásné děti a reálné fotky oslavující mateřství se střídají s příspěvky, které pohladí duši. Kate je totiž velká milovnice jógy a meditace, se kterými nepřestala ani během těhotenství. Pomohli jí najít duševní rovnováhu a být matkou, jakou děti potřebují, i navzdory dvěma nešťastným vztahem.

Cvičí pro zdraví a harmonii, k čemuž vede i ostatní matky – nehonit se za dokonalou postavou, ale užívat si mateřství a respektovat potřeby těla. Na její účtu uvidíte nejen děti a cvičení, ale i respekt a lásku k matce, Goldie Hawn, se kterou má vztah, jaký bychom chtěli s vlastními matkami snad všechny.

View this post on Instagram

🌻

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *