Příběh hraček – Toy Story Land nově v Disney World Orlando Florida

Toy Story - Příběh hraček
Toy Story – Příběh hraček

Pokud nevíte kam s dětmi na dovolenou, rozhodně nesmíte opomenout Walt Disney World v Orlandu na Floridě. Právě ve Walt Disney World byla dne 30. června 2018 otevřena nová zábavní atrakce Toy Story – Příběh hraček, pro děti i dospělé. Že se jedná o pořádný kus zábavy vám jistě nemusíme psát, takže šup šup napsat do notýsku a můžete začít plánovat cestu do Orlanda na Floridu.

Příběh hraček – Toy Story

Kdo si myslí, že hračky nemají vlastní život, se mýlí. Sotva dítko vyjde ze dveří, začnou se v jeho pokoji dít podivné věci. Všechny hračky si vydechnou, protože mohou být konečně samy sebou, místo aby předstíraly, že jsou pouhými neživými předměty. Nejoblíbenější hračka – kovboj Woody – má pochopitelně hlavní slovo a všichni ostatní dnes pod jeho vedením připravují speciální průzkumnou akci.

Chlapec má totiž narozeniny a Woodyho přátelé se obávají, jaké nové (a lepší) hračky budou muset přivítat ve svém středu. Jejich nejhorší tušení se tentokrát vyplňují a Woodyho konkurentem se stává narozeninový dárek – mluvící superkosmonaut Buzz Rakeťák. Už na první pohled si Woody s Buzzem nepadli do oka, ale když rakeťák nešťastnou náhodou vypadne z okna na dvorek sousedního domu, ve kterém bydlí chlapec, jehož nejoblíbenější zábavou je mučení hraček, musí se Woody vydat na záchrannou výpravu. Čeká ho s Buzzem největší dobrodružství jejich “života”.

Jak se do Orlanda na Floridu dostanu?

Díky naší partnerské cestovní agentuře Maxi Rentals, která zajistí vše potřebné, můžete vzít své děti, sbalit kufry a hurá za zábavou. Vaši miláčci jistě ocení tuto skvělou atrakci a společně si můžete užít pořádný kus zábavy, na kterou budete ještě léta vzpomínat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit