Jak žijí miliardáři? Luxusní dům za 150 miliónů dolarů, žádný problém!

Luxusní dům k prodeji - Bel Air
Luxusní dům k prodeji – Bel Air

Luxus je dnes všude kolem nás, ale jak si žije TOP smetánka z Hollywoodu? Pojďme se podívat na jeden luxusní dům, nooo.. dům, spíše rozsáhlé sídlo, kde nesmí chybět ani přistávací plocha na soukromý vrtulník. Utratit 150 miliónů dolarů za luxusní dům už je slušná paleta peněz, ale co by si movití miliardáři nedopřáli. Na české koruny to vychází na zhruba 3.5 miliardy korun a to se tato luxusní residence prodávala původně za 250 miliónů dolarů.

Důvod proč si takové sídla kupují je především okázalost a obzvlášť v Americe platí být viděn! V takových luxusních sídlech se pořádají neustále večírky, trvale zde žijí komorníci, soukromý kuchaři i zahradníci. Lidí, kteří se starají o celebrity nebo obsluhu takových luxusních sídel je opravdu mnoho a rozhodně se nejedná o levnou záležitost. Konkrétně o tento “malý” dům se stará celkem 7 lidí.

Vybavení luxusního sídla v Bel Air

Luxusní dům se nachází se v exkluzivním prostředí Bel Air Enclave. Sídlo má rozlohu 38.000 čtverečních stop a dalších 17.000 čtverečních stop je určeno pro zábavu. Součástí domu je 10 nadprůměrných VIP apartmánů pro hosty a 21 koupelen. Pro gurmány jsou zde vytvořeny 3 rozdílné kuchyně a 5 barů. Rozlehlé luxusní sídlo má vlastní masážní studio, wellness, nejmodernější fitness centrum. Venku je obří bazén s přepady a celou řadou protiproudů a waterfront trysek.

U bazénu je vyjížděcí obří televize a samozřejmostí jsou Dolby Atmos 4K, které ohluší vše v okolí 5 kilometrů. Pro zábavu a fanoušky bowlingu jsou zde 4 bowlingové dráhy, celá řada salonků a obří galerie s auty v hodnotě 30 miliónů dolarů. Uvnitř domu je jedno z nejmodernějších domácích kin na světě a dům má sound systém za 13 miliónů korun. Nesmí chybět ani vinné sklepy a kompletní vybavení na zakázku. Dům se rozléhá na 4 podlažích ze kterých můžete vidět neuvěřitelné panamorata na celé Los Angeles.

Proč právě v Bel Air Kalifornie?

Bel Air je městská čtvrť na Westside Los Angeles v Kalifornii. Bel Air je zmiňováno také jako prostředí luxusu a krásy. Nachází se v podhůří Santa Monica. Průměrný roční příjem domácnosti v roce 2018 činil 320 938 dolarů, což je nejvyšší hodnota pro jakékoli čtvrti nebo město v okrese Los Angeles. Je tedy zcela jasné, že milionáři a miliardáři si zde kupují a tvoří svá honosná sídla.

Jaké celebrity žijí v Bel Air?

V Bel Air je populace celebrit nejhodnější z celého LA. Bydlí zde například Jennifer Aniston, která za svůj dům neváhala utratit sumu blížící se k 500 miliónům korun. Byoncé kupříkladu své honosné sídlo v Bel Air pronajímá za neuvěřitelných 200 tis dolarů měsíčně.

Pokud tedy máte aktuálně přebytečných 150 miliónů dolarů “dům je zlevněn” neváhejte a může si vyrazit do LA zakoupit právě toto luxusní sídlo..

1 Komentář
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit