Blogeři

Celý můj život mne baví práce s lidmi, vystudovala jsem speciální pedagogiku. Zajímám se o psychologii, filozofii a věci mezi nebem a zemí. Jsem milovnicí zvířat, především psů a nadšený fanoušek Harryho Pottera. Poslední rok naplňuje můj život starost o milovaného syna. Mám hlavu plnou snů a jsem od přírody naivka :)
Kačka píše od roku 2015 pro celou řadu blogů, magazínu a novin. Několik let žila a studovala v USA. Ráda organizuje různé programy pro studenty či děti. Ráda čte (hlavně nepovinnou literaturu), tráví čas se svými přáteli a rodinou, aktivně odpočívá (na horách i v nížinách, turisticky i kulturně), a vaří.
Milovník a nadšenec do golfu (HCP 4.5), sportovec a internetový podnikatel. Od svých 14 let se zajímá o počítače a vše okolo internetu, marketingu, designu, technologií a akcií. Ve svých 20 letech založil svou první společnost a v 35 letech odešel do "důchodu". Více jak 3 roky mu to vydrželo a poté se začal nudit a chyběl mu "šrumec" z byznysu. Proto zakládá nové technologické a InsurTech společnosti, kde vykonává řídící funkce na pozici CEO. Má čtyřletého syna Matyho a půl ročního Tobíka. Přes léto ho najdete na golfových hřištích nebo sjíždět singltreky na kole. Přes zimu tráví většinu času na slunné Floridě a cestuje po Americe. Je fandou značky Apple.
Od mala mám ráda cestování a především Ameriku. V mých 18 letech jsem poprvé cestovala na Floridu. Podnikám v cestovním ruchu a baví mě vařit dobré jídlo. Zajímají mne novinky ze světa byznysu a právního prostředí. Sleduji dění kolem filmu, divadla, módy, politiku a ze všeho co život přináší. Sportuji rekreačně a ráda se koukám na krasobruslení, atletiku a lední hokej.