Blogeři

Celý můj život mne baví práce s lidmi, vystudovala jsem speciální pedagogiku. Zajímám se o psychologii, filozofii a věci mezi nebem a zemí. Jsem milovnicí zvířat, především psů a nadšený fanoušek Harryho Pottera. Poslední rok naplňuje můj život starost o milovaného syna. Mám hlavu plnou snů a jsem od přírody naivka :)
Kačka píše od roku 2015 pro celou řadu blogů, magazínu a novin. Několik let žila a studovala v USA. Ráda organizuje různé programy pro studenty či děti. Ráda čte (hlavně nepovinnou literaturu), tráví čas se svými přáteli a rodinou, aktivně odpočívá (na horách i v nížinách, turisticky i kulturně), a vaří.
Milovník a nadšenec do golfu (HCP 4.5), sportovec a internetový podnikatel. Od svých 14 let se zajímá o počítače a vše okolo internetu, marketingu, designu, technologií a akcií. Ve svých 20 letech založil svou první společnost a v 35 letech odešel do "důchodu". Více jak 2 roky mu to vydrželo a poté se začal nudit a chyběl mu "šrumec" z byznysu. Proto v roce 2019 spoluzakládá společnost Listify, kde vykonává pozici CEO. Má ročního syna Matyho, přes léto ho najdete na golfových hřištích nebo sjíždět singltreky na kole. Přes zimu většinu času tráví na slunné Floridě v Americe. Je fandou značky Apple.
Od mala mám ráda cestování a především Ameriku. V mých 18 letech jsem poprvé cestovala na Floridu. Podnikám v cestovním ruchu a baví mě vařit dobré jídlo. Zajímají mne novinky ze světa byznysu a právního prostředí. Sleduji dění kolem filmu, divadla, módy, politiku a ze všeho co život přináší. Sportuji rekreačně a ráda se koukám na krasobruslení, atletiku a lední hokej.