Akcelerace Tesly Roadster – 100 km/h za 2 sekundy!

Tesla Roadster
Tesla Roadster

Všichni si určitě pamatujeme na první reklamní spoty Tesly. Tesla Roadster v reklamě doslova trhá beton. Může za to extrémní zrychlení, které většinu potenciální konkurence v momentě příjezdu na trh okamžitě diskvalifikovalo.

Extrémní akcelerace Tesly Roadster

Druhá generace Tesly Roadsteru potěší zejména milovníky rychlosti. Elektrický supersport přichází s troufalým cílem – stát se nejrychlejším automobilem na světě. Podaří se pýše Elona Muska tento titul pokořit? Sériově vyráběná vozidla mají smůlu. Vše nasvědčuje tomu, že titul rekordéru obhájí. Tesle pomohou výjimečné schopnosti.

Z 0 na 100 km/h za 2 sekundy!

Oficiální čísla hovoří o pokořeni rychlosti hovoří o zrychlení z 0 na 97 km/h za přesně 1,9 sekundy! Přesně tento údaj dělí dnes nejrychleji vozidla světa od absolutně nejrychlejšího vozu světa. Pro lepší představu, k překonání rekordu rychlosti třeba dnes maximální rychlost 400 km/h. Budou šílené parametry skutečností?

Plán výroby, příchod na trh

Neoficiální plány Elona Muska jsou jasné. Začít sériovou výrobu již v roce 2020. Zatímco se tak stane, svět si pomáhá šílenými záběry ohlašující příchod hyper mašiny z dílny Tesly, která se zapíše do historie nejrychlejších strojů planety.

Realita cest o pár let

Pokud tě zajímá realita cest o pár let, určitě zbystři svou pozornost. Hlavní postavou je ostře červená Tesla Roadster, která to “roztočí” do extrémních otáček. Takové obíhání může být již brzy realitou. Tento konkrétní návrh pochází od grafického mága vystupujícího pod měnou Dionisis Sakas. 3 – rozměrný model Tesla Roadsteru osadil do přitažlivě reálného příběhu s působivou hudbou.

Extrémní zrychlení

Který model konkurence se může pochlubit extrémními hodnotami zrychlení jako Tesla? Tesla Roadster II slibuje šílenou rychlost. Cíl je jasný. Odstranit možných rivalů a to hned.
Akcelerace z 0 na 100 km/h za 2 sekundy, to je už slušná porce zábavy.

1 Komentář
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit